Sprawdź Nas !

"Innowacja odróżnia lidera od naśladowcy" - Steve Jobs

Przesuń w dół

Kim jesteśmy ?

Kilka słów o Nas i o naszej pracy.

01.

Nasza agencja to zespół kreatywnych osób z ośmioletnim doświadczeniem, która działa we wszystkich obszarach usług webowych oraz graficznych. Skutecznie budujemy marki z charakterem, wzmacniamy ich wizerunek oraz pomagamy osiągnąć konkretne cele biznesowe.

15360
Przepracowanych godzin
300
Zadowolonych klientów
8
Lat doświadczenia
520
Zakończonych projaktów
Zobacz nasze portfolio

Nasze umiejętności

Nasza wiedza poparta jest dużym doświadczeniem, co pozwala na profesjonalne wykonywanie projektów.

02.
Adobe Photoshop / Grafika rastrowa
94%
Adobe Illustrator / Grafika wektorowa
92%
Grafika 3D / Wizualizacje
89%
Strony www / sklepy internetowe
91%

Nasze specjalizacje

Dowiedz się więcej o naszych usługach. Sprawdź, co możemy dla Ciebie wykonać.

03.

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna to spójny zestaw materiałów utożsamiających firmę lub osobę. Tworzymy elementy takie jak logo, wizytówki, papier firmowy, teczki ofertowe, stopki mailowe czy nawet tabliczki na drzwi oraz zewnętrzne oznakowanie budynku i samochodów, dzięki czemu Twoja marka będzie bardziej rozpoznawalna.

Cena : od 900 zł netto

Branding / Rebranding

Branding i rebranding to budowanie od postaw osobowości marki i kreowanie jej wizerunku pod wybraną grupę docelową, na podstawie wcześniej przyjętej i właściwie nakreślonej strategii. Proces ten jest czasochłonnym, ale skutecznym sposobem budowania długofalowej przewagi konkurencyjnej.

Cena : od 1 000 zł netto

Projekty graficzne

Dobry design to sztuka mnożona przez wiedzę i doświadczenie. Projektowanie graficzne jest jednym z ważniejszych elementów powstawania każdego materiału promocyjnego. To właśnie od efektów pracy grafików nad projektem będzie zależeć, jakie pierwsze wrażenie wywoła reklama.

Cena : od 200 zł netto

Strony i sklepy www

Budujemy interaktywne i dynamiczne strony internetowe z wykorzystaniem nowoczesnych standardów, które są dopasowane do naszych Klientów. Wierzymy, że intuicyjna nawigacja, przejrzysta stuktura oraz atrakcyjna prezentacja oferty to klucz do sukcesu. Jako profesjonalna agencja interaktywna kładziemy nacisk na to, co najistotniejsze.

Cena : od 1 500 zł netto